„Niepytanie za przebranie”

wtorek, 01.10.2019, 5:30 | Kategoria: Strona główna

30 września Samorząd Szkolny z okazji Dnia Chłopaka zorganizował w szkole akcję pod hasłem: „NIEPYTANIE ZA PRZEBRANIE”. Motywem przewodnim były POSTACIE FILMOWE. Uczniowie, którzy tego dnia wcielili się w rolę swojego ulubionego filmowego lub bajkowego bohatera, zwolnieni zostali z odpowiedzi ustnych oraz niezapowiedzianych kartkówek. Odzew był duży! Na każdym kroku dało się zauważyć postacie z:  Harrego Pottera,  Flinstonów, My Little Pony, Piratów z Karaibów, Alicji z Krainy Czarów i inne.
            Z wielkim trudem wyłoniliśmy dziesięć najlepszych, oryginalnych kostiumów.  Upominkami i pamiątkowymi dyplomami nagrodzono: Emilię Sobieralską, Justynę Szemraj, Dawida Caputę, Paulinę Luber, Alicję Kościołek, Natalię Ścierę, Dagmarę Grendysę, Annę Okrzesik, Kacpra Barcika, Sandrę Stanaszek.  Pozostali otrzymali słodkie upominki pocieszenia.
Gratulujemy!
            WYGRANYMI JEDNAK BYLI WSZYSCY, KTÓRZY SIĘ PRZEBRALI. Nie byli pytani. Wyróżniali się na tle szkoły.  Pokazali swoją kreatywność, pomysłowość, dali upust fantazji! Świetnie się bawili! Czyż to nie wystarczająca nagroda? 🙂