Wspomnienie patrona szkoły, bł. o. Michała Tomaszka

poniedziałek, 15.06.2020, 8:46 | Kategoria: Strona główna
Wspomnienie patrona szkoły, bł. o. Michała Tomaszka

Szkoła to nie tylko nauka, codzienne lekcje – ale również spotkania z kolegami, nauczycielami. Wspólne wycieczki, wyjścia, apele, akademie – to wszystko tworzy całokształt edukacji szkolnej. Od marca życie szkoły toczy się  w zupełnie innej, wirtualnej rzeczywistości, ponieważ lekcje odbywają się dzięki  Internetowi, poczcie elektronicznej, spotkaniom online. Jednocześnie wszyscy bardzo tęsknimy  za normalnością.

Klasy Va i b  chciały uczcić patrona naszej szkoły krótką akademią, którą pod okiem wychowawczyń, stworzyły w wersji online. Wspominamy syna łękawskiej ziemi, który porzucił życie, jakie znał i musiał nauczyć się egzystować w zupełnie innych warunkach – pełnych niewygód i trudności.

Niech błogosławiony Michał będzie dla nas przykładem, że należy pracować najlepiej, jak umiemy w takich warunkach,  w jakich przyszło nam żyć.

Akademię obejrzeć można, klikając w poniższy link. Zapraszamy!

https://drive.google.com/file/d/1ct_aJrkAWtz_eazFHr5OZda6L5ub2riV/view?fbclid=IwAR0RZEUhs7K6vRgmerojAJxJ1_CB5KcANzHK6AmlPtucTHmz5W5tGSMAk8c