Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

Dzień Kobiet

niedziela 10.03.2024 r. | Kategoria: Szkoła - Wydarzenia

„Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów.”

Takimi słowami przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego rozpoczęli program artystyczny przygotowany z okazji Dnia Kobiet. Dziewczyny wzięły udział w konkursie na najlepszą stylizację- modny, oryginalny strój i fryzurę. Dla chłopców zaś wielkim wyzwaniem było wykonanie portretu kobiecego Koleżanki. Wszystkie atrakcje odbywały się w rytmach ponadczasowych piosenek; „Będziesz moją panią”, „Najwięcej witaminy”, „Gdzie ci mężczyźni”. Chłopcy stanęli na wysokości zadania, założyli w tym dniu stroje galowe, a także muchy i krawaty. Samorząd złożył wszystkim Paniom i Koleżankom życzenia oraz obdarował je słodkościami. Był to miły i sympatyczny dzień. Dziękujemy za wspólną zabawę:)