Konkurs plastyczny na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną.

czwartek 07.04.2022 r. | Kategoria: Szkoła - Wydarzenia

Na przełomie marca i kwietnia w naszej szkole odbył się konkurs plastyczny na najpiękniejszą ozdobę wielkanocną organizowany przez świetlicę szkolną. Udział w nim wzięli uczniowie klas I-III. Laureaci otrzymali dyplomy i upominki.