Sukces ucznia Gimnazjum w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Geografii

środa, 12.04.2017, 9:34 | Kategoria: Laureaci i finaliści, Strona główna

W sali koncertowej Bielskiej Szkoły Muzycznej odbyła się 11 kwietnia 2017 r. gala laureatów  wojewódzkich konkursów przedmiotowych z powiatów bielskiego, cieszyńskiego, pszczyńskiego i żywieckiego. Wśród ponad setki wyróżnionych olimpijczyków był nasz uczeń KORDIAN MIKUSEK  kl. IIIa –  laureat III etapu konkursu przedmiotowego z geografii i finalista konkursu przedmiotowego z matematyki. Kordian odebrał z rąk Dyrektora Delegatury Kuratorium i Dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego zaświadczenie, dyplom i nagrodę. W imieniu Pani Dyrektor Barbary Wnętrzak list gratulacyjny dla Pani Aleksandry Gibas – nauczyciela geografii przygotowującego Kordiana do konkursu, odebrała Pani Barbara Satława, która także otrzymała podziękowania za pracę w komisji wojewódzkiej konkursu przedmiotowego z języka polskiego dla szkół podstawowych.