Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

BAL KARNAWAŁOWY 2024 W EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ    

niedziela 18.02.2024 r. | Kategoria: Szkoła - Wydarzenia

Karnawał to miła, pełna wrażeń, kolorów i zabaw tradycja. Kolorowym maskaradom towarzyszy dobry humor i mnóstwo radości. Przekonali się o tym uczniowie klas 1-3 uczestnicząc w balu karnawałowym. Na sali gimnastycznej pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było zobaczyć: wróżki, królewny, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, piłkarzy, żołnierzy, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.
Atmosfera podczas zabawy była fantastyczna, dzieci bawiły się do piosenek z repertuaru dziecięcego oraz hitów dyskotekowych, odśpiewały wspólnie muzyczne przeboje. Na parkiecie podczas pląsów było bardzo kolorowo, wszyscy wesoło się bawili, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Energii uczniom dodał słodki pączek i zdrowy sok. Bal karnawałowy umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie  w przygotowanie pięknych balowych strojów. Z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole.