Spotkanie z s. Bonawenturą
4 września naszą szkołę odwiedziła s. Bonawentura prowadząca działalność misyjną w Boliwii. Podczas spotkania z uczniami klas I- VIII zaprezentowała ciekawostki na temat Boliwii, opowiedziała o funkcjonowaniu Domu Dziecka „Nadzieja”, a przede wszystkim przybliżyła postać Angela, wychowanka tego domu, którego od 2018r. objęliśmy wsparciem w ramach akcji Adopcja Serca. Była to wyjątkowa lekcja miłości … Czytaj więcej