Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

Bal karnawałowy w klasach I-III

niedziela 19.02.2023 r. | Kategoria: Szkoła - Wydarzenia

Karnawał to wspaniały okres zimowych balów, zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. Jest on atrakcją i bardzo lubianą przez dzieci formą rozrywki, dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia. 16 lutego 2023 r. w każdej klasie odbył się bal karnawałowy. Tego dnia w szkole pojawiły się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów bajek. Można było spotkać wróżki, królewny, tancerki, czarownice, zwierzątka, rycerzy, policjantów, super bohaterów… nie sposób zliczyć wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi wychowawcami  w zabawach i tańcach. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku – a skoro bal odbył się w Tłusty Czwartek, to obowiązkowo musiały to być przepyszne pączki. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!