Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

BYĆ KOBIETĄ, BYĆ KOBIETĄ…

czwartek 09.03.2023 r. | Kategoria: Przedszkole - Wydarzenia

„Mieć pół kilo biżuterii, kapelusze takie duże i od stałych wielbicieli wciąż dostawać listy, róże.”

Dzień Kobiet to bardzo miły i przyjemny  dzień dla wszystkich kobiet- dużych i małych.

Nauczycielki we wszystkich grupach przedszkolnych zadbały o to, by każda dziewczynka czuła się w tym dniu piękna i wyjątkowa. Małe damy wzięły udział w wielu konkursach i zabawach, a przedszkolne sale zamieniły się w prawdziwe salony urody. Chłopcy także dołożyli wszelkich starań, aby na twarzach płci pięknej pojawił się uśmiech. W tym szczególnym dniu wszystkie kobietki zostały obdarowane serdecznymi życzeniami, kwiatami oraz słodkimi upominkami.