Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

Dzień Babci i Dziadka

wtorek 26.01.2021 r. | Kategoria: Przedszkole - Wydarzenia

DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA, które przypadają 21 i 22 stycznia, to dla dzieci  bardzo ważne daty w kalendarzu. Babcia i Dziadek to osoby szczególnie bliskie wszystkim przedszkolakom. Kojarzą im się z ciepłem, miłością i wszystkim tym, co dobre. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Babcia i Dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają.

Niestety obecna sytuacja uniemożliwiła nam zorganizowanie uroczystości z udziałem Babć i Dziadków. Dzieci nie zapomniały jednak o swoich najbliższych.
W podzięce za ich wielkie serce przygotowały, z pomocą nauczycielek, upominki
i laurki.  Te wyjątkowe dni pełne uśmiechów, radości i wzruszeń upłynęły na wspólnej zabawie, tańcach, rozmowach i śpiewaniu piosenek.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszelkiej pomyślności, uśmiechu oraz niewyczerpanych pokładów zdrowia, energii i optymizmu!