Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

Dzień Kobiet w Przedszkolu

wtorek 16.03.2021 r. | Kategoria: Przedszkole - Wydarzenia

8 MARCA to wyjątkowy dzień w roku, obchodzimy wtedy Międzynarodowy Dzień Kobiet.

Wszyscy chłopcy w każdej grupie składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Nie obyło się bez cukierków, drobnych upominków i  wspólnych zabaw. Zajęcia w tym dniu były poświęcone tylko kobietom. Dzieci dowiedziały się kto z ich najbliższego otoczenia obchodzi swoje święto, jak należy się zachować w stosunku do swoich najbliższych. Wspólnie układaliśmy życzenia. Zastanawialiśmy się jakie zawody wykonują najczęściej kobiety, w co lubią się ubierać, co noszą w swoich torebkach. Chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmani, byli uczynni i sympatyczni. Z dziewczęcych buź uśmiech nie schodził przez calutki dzień.