Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

Dzień Mamy w Przedszkolu

piątek 28.05.2021 r. | Kategoria: Przedszkole - Wydarzenia

26 maja obchodzimy Dzień Matki. Święto to przypomina nam, jak ważne i kochane są nasze Mamy. W tym roku szkolnym, ze względu na ograniczenia związane z koronawirusem, nie mogliśmy niestety zaprosić rodziców na uroczystość zorganizowaną w przedszkolu. Pomimo tego dzieci z wielkim zaangażowaniem przystąpiły do prezentowania swoich możliwości wokalnych, recytatorskich i ruchowych. Wszystkie przedszkolaki słowem i piosenką wyraziły miłość i wdzięczność za matczyną dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i tak wspaniałomyślnie wybacza.Dzieci przygotowały z pomocą Pań piękne upominki i laurki, którymi obdarowały swoje mamy.

Z okazji święta Dnia Matki składamy wszystkim Mamom najserdeczniejsze życzenia, wszelkiej pomyślności oraz pogody ducha.