Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

Dzień Pluszowego Misia

niedziela 26.11.2023 r. | Kategoria: Szkoła - Wydarzenia

W 2002 roku, dokładnie w setną rocznicę powstania maskotki, dzień 25 listopada został ustanowiony Światowym Dniem Pluszowego Misia. Pluszowy miś to symbol miłości, ciepła, poczucia bezpieczeństwa i niejednokrotnie wielu ważnych wspomnień… Zabawka ta od ponad 120 lat towarzyszy dzieciom pod każdą szerokością geograficzną, ciesząc zarówno tych najmłodszych, jak i starszych.

          Samorząd Szkolny zorganizował w miniony piątek obchody tego wyjątkowego DNIA. Uczniowie przynieśli do szkoły swoje ulubione misie pluszaki i pochwalili się swoimi ulubieńcami. Szkolny fotograf zrobił im pamiątkowe zdjęcia. Kolejny raz  nasi uczniowie pokazali, że potrafią się bawić. Sprawili, że ten dzień, w oderwaniu od nauki i obowiązków szkolnych, był pełen wrażeń, wzruszeń oraz uśmiechu:)