Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

poniedziałek 29.11.2021 r. | Kategoria: Przedszkole - Wydarzenia

25 listopada nasze przedszkolaki świętowały Dzień Pluszowego Misia. Każde dziecko ma swoją ulubioną maskotkę- towarzysza radosnych i smutnych chwil. W związku z tym dzieci mogły zaprezentować swojego pluszowego przyjaciela w gronie kolegów i koleżanek z grupy. Wszystkie misie były piękne i wyjątkowe. Świętowanie rozpoczęło się od różnego rodzaju tańców i zabaw do misiowych piosenek. Misie pomagały przedszkolakom w porannej gimnastyce. Dzieci brały udział w licznych konkursach i zagadkach, miały okazję skosztować miodu, wykonać zdjęcie z misiem, zobaczyć różne bajkowe postacie misia, poznały także jego historię, wykonały piękne misiowe maski. Przedszkolaki otrzymały dyplomy, medale i drobne upominki. To był niezwykle wesoły dzień.