Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

DZIEŃ RODZINY W EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

wtorek 21.06.2022 r. | Kategoria: Szkoła - Wydarzenia

Po dłuższej przerwie udało się w końcu zaprosić rodziców na uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Wszyscy uczniowie z wielkim zaangażowaniem przygotowali pod kierunkiem wychowawców piękne programy artystyczne, w których poprzez wiersze, piosenki wyrazili swoją miłość, wdzięczność i podziękowanie za trud wychowania.  Pełne humoru przedstawienia czy piękne tańce uświetniły uroczystości. Nie zabrakło szczerych i prosto z serca płynących życzeń  i tradycyjnego Sto lat…

Klasy trzecie pożegnały pierwszy etap edukacji dziękując rodzicom i nauczycielom za udany start, wsparcie w byciu uczniem oraz przekazaną wiedzę i umiejętności. Życzymy im dalszych sukcesów na kolejnym etapie edukacji.