Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

Dzień Życzliwości i Uśmiechu

czwartek 24.11.2022 r. | Kategoria: Szkoła - Wydarzenia

W poniedziałek 21.11. z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zorganizowany został Dzień Życzliwości i Uśmiechu. Już od wczesnych godzin porannych uczniowie przechadzali się ubrani w żółte akcenty, gdyż ten kolor związany jest z pozytywnym nastrojem. Banany – nie tylko na twarzach – towarzyszyły naszej społeczności. Wspólnie stworzyliśmy Ścianę Pozdrowień. Każdy uczeń mógł wylosować ze słoja życzliwości pozytywną maksymę lub wskazówkę związaną z życzliwością. Podczas dłuższych przerw międzylekcyjnych nasi uczniowie mogli wspólnie potańczyć, ciesząc się pozytywnym nastrojem. Mamy nadzieję, że pozytywne wibracje zebrane tego Dnia będą towarzyszyć nam jak najdłużej.