Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

Konkurs „Eko Marzanna”

środa 19.04.2023 r. | Kategoria: Szkoła - Wydarzenia

W marcu, z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, odbył się konkurs na stworzenie symbolu wiosny – Marzanny. Panna miała być wykonana z materiałów ekologicznych. Wraz z pierwszym dniem wiosny korytarz szkolny przyozdobiły piękne Marzanny.

Wyniki konkursu:

I miejsce Zofia Gibas, Aleksandra Piątek, kl. 7a

II miejsce Zuzanna Kasperek, kl. 4a

III miejsce Błażej Adrianowski, kl. 4a

Wyróżnienia: Gabriel Mrózek, Kamil Michulec, kl. 8a; Wiktoria Boboń, kl. 6a; Karol Boboń, kl. 4b; Zuzanna Cengiel, Julia Rus, kl.8a; Kinga Gogler, Anna Jodłowiec, kl. 6b; Lena Pietraszko, Karolina Pieńczewska, kl. 6b; Paulina Dunat, kl. 5b; Oliwia Dudka, Katarzyna Przeworczyk, Nikola Kruszecka, kl. 5b; Igor Rus, Jakub Bąk, Karol Walaszek, kl.5b; Tomasz Adrianowski, kl. 6b.

GRATULUJEMY!