Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

Konkurs plastyczno- techniczny „ZWIERZAKI CUDAKI”

wtorek 30.11.2021 r. | Kategoria: Przedszkole - Wydarzenia

Nasze przedszkole zostało zaproszone do udziału w konkursie plastyczno- technicznym pt. „Zwierzaki Cudaki”. Warunkiem uczestnictwa było stworzenie własnego zwierzaka ze świeżych warzyw lub owoców. W konkursie wzięło udział 29 przedszkolaków z różnych grup wiekowych. Dzieci włożyły w swoje prace mnóstwo czasu, energii, pomysłowości i serca. W pierwszym etapie wyłoniliśmy 10 najlepszych prac, które zostały przesłane na konkurs. 30 listopada odbyło się ostateczne rozstrzygnięcie wyników. Patryk Z. zdobył I miejsce wykonując kolorowego „Pawia”, natomiast „Jeżyk” Tymoteusza J. został wyróżniony w tym konkursie. Zwycięzcom GRATULUJEMY, a wszystkim uczestnikom DZIĘKUJEMY za zaangażowanie i kreatywność. Dziękujemy także Przedszkolu w Rychwałdzie za możliwość udziału w tym konkursie.