Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

Laboratoria przyszłości

wtorek 30.05.2023 r. | Kategoria: Laboratoria Przyszłości Projekty Szkoła - Wydarzenia

W maju w ramach zajęć rozwijających „ Laboratoria przyszłości” uczniowie klas I- III wykonywali upominki dla swoich rodziców. Wykorzystując materiały plastyczne z projektu (koraliki, włóczkę, farby, pisaki, kleje oraz różnego rodzaju tkaniny) wykonały kompozycje z różnego rodzaju koralików, bransoletki, korale, breloki, naszyjniki plecione z włóczki z koralikiem, dekoracyjne torby na zakupy, malowane kosmetyczki, ozdobne sakiewki, woreczki na skarby oraz piękne laurki. Dzięki tym zajęciom uczniowie kształcili swoją wyobraźnię, rozwijali kreatywność i umiejętność skupienia się na zadaniu. Wszystkie prezenty zostały wykonane z wielkim zaangażowaniem i starannością i sprawiły wiele radości rodzicom, którzy otrzymali upominki od swoich pociech.