Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

„Nic dwa razy się nie zdarza…”

piątek 28.04.2023 r. | Kategoria: Szkoła - Wydarzenia

Pod kuratelą Samorządu Uczniowskiego odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski związany z postacią Wisławy Szymborskiej, jednej z najwybitniejszych polskich poetek. 2023 – to rok setnych urodzin noblistki, dlatego w całym kraju placówki oświatowe organizują działania upamiętniające jej niezwykłą poezję. Dołączyliśmy do obchodów.W kameralnej atmosferze zorganizowaliśmy klimatyczny kącik poetycki. Atmosfera podczas wydarzenia była podniosła. Każdy uczestnik zaprezentował utwór na bardzo wysokim poziomie.

Uczniowie recytujący:

Gabriela Dziki, kl. 4a

Zuzanna Kasperek, kl. 4a

Alan Pietyra, kl. 4b

Oliwia Dudka, kl. 5b

Igor Rus, kl. 5b

Adam Wójcik, kl. 5b

Kinga Gogler, kl. 6b

Anna Jodłowiec, kl. 6b

Natalia Mrózek, kl. 6b

Żaneta Mrózek, kl. 6b

Oliwia Kania, kl. 8b

Serdecznie gratulujemy udziału w konkursie.