Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

“Niech żyje bal…”

poniedziałek 15.02.2021 r. | Kategoria: Przedszkole - Wydarzenia

Karnawał to czas zabawy, także dla naszych najmłodszych. Przedszkolaki
z niecierpliwością czekały na bal karnawałowy, który odbył się 11 lutego. Jest to  niezwykłe wydarzenie, które co roku dostarcza dzieciom wielu pozytywnych przeżyć i radości. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój sal i skoczna muzyka towarzyszyły nam przez cały dzień. Przedszkolaki z dumą prezentowały przepiękne stroje.  Nie brakowało wróżek, motylków, biedronek, księżniczek, kowbojów, policjantów, smoków… nie sposób zliczyć i wymienić te wszystkie  postacie. Dzieci z  wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach, zabawach i konkursach prowadzonych przez nauczycielki.  Dzieci brały także udział w loteriadzie fantowej,  mogły otrzymać wylosowane upominki po wykonaniu określonego zadania. Na wszystkich twarzach malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia.

W związku z tym, że nasz bal odbył się w Tłusty Czwartek, dzieci po skończonej zabawie zajadały się pysznymi pączkami.