Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

Pasowanie na Przedszkolaka

poniedziałek 04.10.2021 r. | Kategoria: Przedszkole - Wydarzenia

Pasowanie na Przedszkolaka to bardzo ważna uroczystość dla dzieci z najstarszych grup naszego Przedszkola. Ten jakże uroczysty dzień przypadł w tym roku 30 września. Odświętne stroje dzieci, a także wystrój sali podkreśliły doniosłość całego wydarzenia. Starszaki powitały przybyłych gości: Panią dyrektor Barbarę Wnętrzak i Panią wicedyrektor Patrycję Supłat. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przedstawiły program artystyczny, na koniec którego zaśpiewały piosenkę. Zanim przystąpiono do ceremonii pasowania, przedszkolaki złożyły ślubowanie, recytując słowa przysięgi. Następnie Pani dyrektor dużym drewnianym ołówkiem dokonała pasowania każdego przedszkolaka. Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia dzieci otrzymały dyplomy.