Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS…

czwartek 23.06.2022 r. | Kategoria: Przedszkole - Wydarzenia

Skończyły się figle, skończyły swawole.

Żegnaj dziś nasze kochane przedszkole.

W tym dniu uroczystym podziękować chcemy,

Zaśpiewać, zatańczyć, jak tylko umiemy!

23 czerwca w grupie 6 latków odbyło się uroczyste zakończenie przedszkola. Już niebawem część dzieci pożegna swoje panie i zabawki, aby we wrześniu wejść w nowy etap życia i rozpocząć naukę w pierwszej klasie. Pożegnać się z przedszkolem nie jest łatwo, na nie jednej buzi pojawia się niepewność i smutek. Przed naszymi małymi odkrywcami otwiera się jednak nowa droga, która będzie dla nich wielkim wyzwaniem. Dzieci poprzez recytowane wiersze, śpiewane piosenki pożegnały się z miejscem w którym zawierały pierwsze przyjaźnie, gdzie uczyły się czytać, liczyć oraz doskonale się bawiły. Pożegnały także swoje ukochane Panie. Każde dziecko otrzymało pamiątkowy dyplom, medal oraz upominek.