Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

SPOTKANIE Z BABCIĄ I DZIADKIEM

sobota 04.03.2023 r. | Kategoria: Przedszkole - Wydarzenia

W dniach 1 i 2 marca 2023r. do  naszego przedszkola przybyli niezwykli goście- babcie i dziadkowie przedszkolaków. Spotkania z ukochanymi babciami i dziadkami są zawsze miłym przeżyciem zarówno dla dzieci, jak i zaproszonych gości. W tych dniach babcie i dziadkowie obdarzani są szczególnymi dowodami miłości ze strony swoich wnuczek i wnuków. Zaproszonych gości przywitała Pani dyrektor Barbara Wnętrzak. Wszystkie prezentowane występy były wyjątkowe- bo przygotowane z sercem i zaangażowaniem. Dzieci tańczyły, śpiewały, recytowały wiersze, wcielały się w różne role. Na twarzach babć i dziadków zagościł uśmiech, duma rozpierała serce, a w niejednym oku zakręciła się łza wzruszenia. Dzieci wręczyły swoim najbliższym upominki przygotowane z pomocą nauczycieli. Czas umilała pyszna kawa i ciasto.