Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

Szkolny Dzień Dziecka

piątek 02.06.2023 r. | Kategoria: Szkoła - Wydarzenia

Pierwszego czerwca w Szkole Podstawowej w Łękawicy – z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Koła Wolontariatu –  zorganizowany został Dzień Dziecka. W promieniach czerwcowego słońca podopieczni placówki spędzili naprawdę beztroski czas. Nasi Uczniowie bawili się, tańczyli, grali w różne gry, malowali twarze. Młodsi mogli wyszaleć się na dmuchańcach. Podczas imprezy pojawili się strażacy OSP Łękawica, którzy samochodem strażackim wywołali wiele radości. Dodatkowo strażacy studzili upał, zraszając wodą uczniów, co stało się nie lada frajdą. Świętujących odwiedził Wójt Gminy, Pan Tadeusz Tomiczek, który ufundował lody dla wszystkich dzieci – od przedszkola po najstarsze klasy. Rada Rodziców natomiast zakupiła pyszną pizzę. Bez wątpienia ten udany dzień to pierwszy powiew zbliżających się wakacji.