Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021

środa 07.07.2021 r. | Kategoria: Szkoła - Wydarzenia

W dniu 25 czerwca 2021 roku w naszej placówce miało miejsce wyjątkowo uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Pożegnano 20 absolwentów szkoły. Uczniowie, którzy odnieśli sukcesy w nauce odebrali pamiątkowe statuetki, a ich rodzice listy gratulacyjne, zaś najlepsi sportowcy otrzymali dyplomy oraz statuetki.

Dyrektor Zespołu Szkół w Łękawicy Pani Barbara Wnętrzak, Wójt Gminy Łękawica Pan Tadeusz Tomiczek, przedstawiciele uczniów oraz Rady Rodziców pożegnali również nauczycieli i pracowników administracyjno-obsługowych, którzy przechodzą na emeryturę. Są to: Pani Stanisława Łopatka, Pani Zofia Rodak, Pani Lucyna Wróbel, Pani Alicja Harędzińska i Pani Halina Walatek-Kaznocha. Pożegnano także Panią Lucynę Kowalską i ks. Marcina Madurę – nauczycieli, którzy zakończyli swoją pracę w naszej szkole. 

Na koniec uroczystości Pani Dyrektor oraz Pan Wójt złożyli wszystkim życzenia udanych i słonecznych wakacji, a przede wszystkim zdrowia.