Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

środa 28.06.2023 r. | Kategoria: Szkoła - Wydarzenia

Piątek – 23 czerwca 2023r. – zgromadził  całą społeczność uczniowską, aby pożegnać mijający rok szkolny i powitać wakacje. Na początku, zgodnie z tradycją naszej szkoły, odbyło się przekazanie przez najstarszych uczniów sztandaru oraz  symbolicznego klucza. Część artystyczną przygotowali ósmoklasiści, których głównym zamiarem było pożegnanie murów placówki. Trzydzieści trzy młode osoby stały się absolwentami Szkoły Podstawowej w Łękawicy. Następnie rozdane zostały świadectwa z wyróżnieniem.

Gratulujemy Wam, Uczniowie sukcesów, osiągnięć oraz promocji do kolejnych klas. Życzymy wszystkim, by nadchodzące wakacje były spokojne, pełne niezapomnianych wrażeń, a absolwentom – sukcesów w edukacji, w szkołach ponadpodstawowych oraz w dorosłym życiu.

Dziękujemy za ten wspaniały rok. Do zobaczenia we wrześniu!