Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

WIELKIE BALE W KARNAWALE!

czwartek 10.02.2022 r. | Kategoria: Przedszkole - Wydarzenia

W dniu 10 lutego we wszystkich grupach przedszkolnych dało się słyszeć muzykę i śpiew. Długo wyczekiwany przez dzieci bal karnawałowy dostarcza im co roku wielu niezwykłych przeżyć i radości. Kolorowe sale, niecodzienne stroje, skoczna muzyka, gry i zabawy, loterie z nagrodami to wszystko sprawia, że na dziecięcych buziach pojawia się szeroki uśmiech. Przedszkolaki z wielką dumą prezentowały swoje przebrania. Na balu można było spotkać m.in. wróżki, księżniczki, koty, biedronki, jednorożce. Nie zabrakło również piratów, kowboi, supermanów, policjantów czy strażaków. Przerwą od pląsów i tańców był karnawałowy poczęstunek.