Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

Wręczenie zaświadczeń laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

piątek 19.05.2023 r. | Kategoria: Szkoła - Wydarzenia

W dniu 18maja 2023 roku w Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej odbyła się uroczystość wręczenia zaświadczeń laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych zorganizowanych w roku szkolnym 2022/2023 przez Śląskiego Kuratora Oświaty dla uczniów klas IV – VIII szkół podstawowych. W uroczystości, której gospodarzem był Pan Tomasz Kowalik – Dyrektor Delegatury w Bielsku-Białej Kuratorium Oświaty w Katowicach, udział wzięli laureaci konkursów przedmiotowych, rodzice, nauczyciele oraz dyrektorzy szkół. Uczeń naszej szkoły Cyprian Mikusek został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z historii.

Gratulacje!