Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

“Wszystkie dzieci nasze są…”

poniedziałek 07.06.2021 r. | Kategoria: Przedszkole - Wydarzenia

1 czerwca przedszkolaki świętowały Dzień Dziecka. Choć każdy dzień w przedszkolu może być ciekawy i interesujący, to bez wątpienia najbardziej wyczekiwany przez dzieci jest właśnie ten DZIEŃ, kiedy czują się one szczególnie ważne, a wszyscy dorośli chcą im sprawić wtedy radość. Panie nauczycielki zadbały o to, aby dostarczyć dzieciom moc atrakcji. W młodszych grupach odbyły się zawody sportowe, dzieci bawiły się w podchody, nie brakowało baloników, baniek mydlanych, zabaw z piłką i wspólnych tańców. Maluchy przygotowały również z pomocą Pań pyszne gofry. Starsze dzieci brały udział w quizie z nagrodami, poszukiwali skarbów, bawili się w indiańskie wyprawy, zmagali się z torem przeszkód, wykonywali prace plastyczne. Każda grupa otrzymała w tym dniu nowe zabawki do sali. Popołudnie dzieci spędziły na placu zabaw, zajadając pyszne przekąski. Był to na pewno bardzo udany dzień. Wszystkim naszym Przedszkolakom życzymy wszystkiego najlepszego!