Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

ŻYCZENIA DLA BABCI I DZIADKA

środa 22.02.2023 r. | Kategoria: Szkoła - Wydarzenia

Babciom i dziadkom zawdzięczamy zwykle bardzo wiele, dlatego warto uczcić ten dzień w szczególny sposób. Laurka, ręcznie zrobiony upominek, piosenka, wierszyk – na tę okazję każdy prezent jest dobry. W naszej szkole 21 lutego 2023 roku odbyła się uroczystość zorganizowana właśnie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na wydarzenie zaprosiły dzieci z klas I-III. Uczniowie poszczególnych klas zaprezentowali się w żywiołowym przedstawieniu, na które złożyły się wzruszające wiersze, piosenki, przepiękne tańce i układy taneczne oraz bajka. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role, a goście ze wzruszeniem odbierali miłe słowa, kierowane pod ich adresem. Wszystkie tańce zrobiły na gościach wielkie wrażenie, a gromkim brawom nie było końca. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek, piękne życzenia złożone przez dyrektora szkoły – panią Barbarę Wnętrzak oraz pyszne czekolady, które wręczyli zaproszonym gościom wójt Gminy Łękawica Tadeusz Tomiczek wraz z przewodniczącym Rady Gminy Krzysztofem Pieleszem.