Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

Karnawałowy kiermasz słodkości

poniedziałek 05.02.2024 r. | Kategoria: Szkoła - Wydarzenia Wolontariat Adopcja Serca Wolontariat Aktualności

Z inicjatywy Szkolnego Koła Wolontariatu w dniu 23 stycznia 2024r. odbył się w naszej szkole karnawałowy kiermasz słodkości. Za symboliczną kwotę można było kupić przeróżne ciasta, ciasteczka, babeczki i galaretki, które przygotowali uczniowie, a także ich rodzice. Wypieki sprzedawane były w czasie przerw. Akcja odniosła ogromny sukces, uczniowie, nauczyciele i pracownicy z chęcią kupowali słodkości. Zebrane w trakcie kiermaszu pieniądze zostały przekazane na konto Angela, naszego podopiecznego z domu dziecka „Nadzieja” w Boliwii. 

Bardzo dziękujemy uczniom i ich rodzicom za tak duże zaangażowanie oraz wkład pracy w tak szczytnym celu!