Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

DZIEŃ CHŁOPAKA W NASZEJ SZKOLE

niedziela 09.10.2022 r. | Kategoria: Szkoła - Wydarzenia

Życzenia, upominki, symbolika imion, szkolna poczta, słodkie muffinki, uśmiech na twarzy i mnóstwo wrażeń… Tak właśnie wyglądał Dzień Chłopaka w naszej podstawówce. Jako Samorząd Uczniowski staraliśmy się pamiętać o KAŻDYM. Chłopcy z klas 1-3 otrzymali przygotowane wcześniej krawaty. W klasach 4-8 przez kilka dni można było – do specjalnie przygotowanego pudełka – wrzucać życzenia i pozdrowienia dla Kolegów. Każdy uczeń mógł również odnaleźć swoje imię na gazetce i zastanowić się, czy symbolika jego imienia jest trafna. W piątek, 30.09 zorganizowany został konkurs na „Super Chłopaka”. Kandydaci do tego zaszczytnego miana mogli sprawdzić się w kilku konkurencjach. A, że „Super Chłopak” jest właśnie taki w oczach płci przeciwnej, konkurencje wymyślały dziewczyny 🙂  Nasi Koledzy nawlekali zatem igłę, obierali jabłka, budowali wieżę, tańczyli, opowiadali dowcipy… Było wesoło, głośno i wyjątkowo. Po trudach konkurencji wyłoniony został Zwycięzca – Antoni Motowidło z klasy VII. GRATULUJEMY!