Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

DZIEŃ MAMY I TATY

piątek 10.06.2022 r. | Kategoria: Przedszkole - Wydarzenia

Mama i Tata to świat nasz cały,

ciepły, bezpieczny, barwny, wspaniały,

to dobre, czułe, pomocne ręce

I kochające najmocniej serce!

W dniu 9 czerwca w naszym przedszkolu gościliśmy rodziców naszych kochanych przedszkolaków. Przybyli oni podziwiać piękne występy artystyczne przygotowane specjalnie na święto mamy i taty. Dzieci wykazały się niezwykłą odwagą i talentem. Mali artyści ubrani w odświętne stroje recytowali wierszyki, śpiewali piosenki, tańczyli, składali życzenia. Na koniec dzieci obdarowały swoich rodziców upominkami. Dla młodszych przedszkolaków był to sceniczny debiut. Rodzice nie kryli łez wzruszenia. Oklaskom nie było końca. Przedszkolakom gratulujemy pięknych występów, rodzicom dziękujemy  za przybycie, a nauczycielom dziękujemy za wytrwałe przygotowania.