Zespół Szkół w Łękawicy

Szkoła Podstawowa im. bł. o. Michała Tomaszka
Przedszkole

W Dzień Kobiet świetnie się bawiliśmy!

poniedziałek 13.03.2023 r. | Kategoria: Szkoła - Wydarzenia

8 marca to data magiczna pod każdym względem – tak stało się w naszej szkole! Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego zorganizowany został Fashion Day –  po polsku Dzień Elegancji. Uczennice i Uczniowie przyszli więc do szkoły pełni gracji i szyku 🙂 Zorganizowaliśmy również Wybory Super Kobiety. Kandydatki z klas 4-8 wzięły udział w różnych konkurencjach – m.in. nawlekaniu igły; odgadywaniu bibelotów znalezionych w damskiej torebce; tworzeniu makijażu koledze oraz innych. Okazało się, że wszystkie kandydatki zasłużyły na miano Super Kobiety. Prawdziwym hitem okazało się Jezioro Łabędzie zatańczone przez męską część  społeczności 🙂 Było zabawnie!