LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI
W lutym w ramach programu LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI uczniowie klas I-III brali udział w zajęciach rozwijających pod wspólnym tytułem Barwy zimne – tworzenie kompozycji otwartych, zamkniętych, martwa natura, zimowy pejzaż. Uczniowie poznali i wykorzystali w swojej twórczości ciastolinę, którą wykonali samodzielnie i zabarwili ją farbami, które również wykorzystali do stworzenia pięknych zimowych pejzaży, przedstawienia miasta nocą. … Czytaj więcej